دوستان

۱۳۸۸ آذر ۱۷, سه‌شنبه

«راهنمای اغتشاش‌گری» یا «چگونه یک اغتشاش‌گر موفق شویم؟»

-چهره‌ی شطرنجی
برای اینکه اغتشاش‌گر موفقی شوید در وهله‌ی نخست باید چهره‌‌ای غیر قابل شناسایی داشته باشید.بهترین چهره،‌چهره‌ی شطرنجی‌ست‌. علی‌رغم پیشرفت تکنولوژی هنوز راهی برای تشخیص هویت فردی که چهره‌اش شطرنجی‌ست پیدا نشده است‌. می توانم به شما تضمین بدهم که با داشتن چنین چهره‌ای می‌توانید با خیال راحت اغتشاش کنید‌.

2-اعتیاد
یکی دیگر از ملزومات اغتشاش‌گری اهل دود بودن است‌. چون شما اغتشاش گر هستید پس نیرو‌های مردمی برای مقابله با شما مجبورهستند از گاز اشک‌آور استفاده کنند- می‌فهمید؟ مجبور هستند-‌ حال اگر شما اهل دود نباشید مجبورید بلافاصله صحنه را ترک کنید. ولی در صورت اعتیاد‌( البته زیاد سخت نمی‌گیریم می‌توانید فقط سیگار بکشید) علاوه بر کمک به خود به دیگران نیز می‌توانید یاری برسانید‌. می توانم به شما تضمین بدهم که تنها در چنین مهلکه‌ای‌ست که مردم به اعتیاد شما احترام‌ می‌گذارند.

3- پوست کلفتی
برای اینکه در مقابل ضربات باتوم و مشت و لگد نیرو‌های مردمی، طاقت بیاورید لازم است که پوست کلفتی داشته باشید‌. مالیدن حنا به تن(به دلتان صابون نزنید منظورم حنا دختری در مزرعه نیست) طبق روایات متعدد باعث کلفتی پوست می‌شود. می‌توانم به شما تضمین بدهم که در صورت مداومت در امر حنامالی، پوستی ضد ضربه خواهید داشت.

4- قرمه سبزی‌
باید کله‌تان بوی قرمه‌سبری بدهد. بهترین کار این است که قبل ازعزیمت جهت اغتشاش مقداری قرمه‌سبزی به کله‌ی مبارکتان بمالید. به این ترتیب با یک تیرسه نشان زده‌اید. هم کله‌تان بوی قرمه سبزی می‌دهد، هم نماد سبز را با خودتان حمل کرده‌اید و هم اگر نیرو‌های مردمی به شما گیر دادند، می‌توانید ننه‌من‌غریبم بازی در بیاورید که مادر یا همسر ظرف قرمه‌سبزی را روی سرتان خالی کرده‌اند(البته نشان سوم فقط مخصوص آقایان است).می توانم به شما تضمین بدهم که چهره‌تان بسیار غلط‌‌انداز خواهد بود‌.

5- گوزویی
گوزو بودن یکی از مواردی‌ست که باعث برتری یک اغتشاش‌گر بر دیگری می‌شود. یک شخص گوزو می تواند به نحوی کاملاً مخفیانه با ایجاد سروصدا دست به اغتشاش بزند و بلافاصله محل را ترک کند، بدون اینکه ردی از خود باقی بگذارد. البته جای نگرانی‌ نیست شما می‌توانید با خوردن مقادیر معتنابهی نخود و لوبیا( که قبلا ً درآب نخوابانده باشید) خود را به صورت مصنوعی تبدیل به یک سوپر اغتشاش‌گر کنید‌. می‌توانم به شما تضمین بدهم که هیچ خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

6- گیرندگی
اشتباه نکنید منظورم تلویزیون میلی و یا زبانم لال ماهواره نیست. منظورم حتی خدای نکرده گیرندگی از نوع پاچه و ... هم نیست. بلکه
شما باید بتوانید در موقع لزوم دو پا که دارید دو پای دیگر هم قرض بگیرید و محل را ترک کنید. می توانم به شما تضمین بدهم که اگر گیرندگی خود را تقویت کنید هیچ نیروی مردمی توان گرفتار کردن شما را نخواهد داشت.

7- high capacity
بالاخره وقتی دست به اغتشاش می‌زنید باید عواقب آن‌را هم مد نظر قرار بدهید. اغتشاش است برادر من - و ایضاٌ خواهر من- خانه‌ی خاله جان که نیست، باید ظرفیت داشته باشید. چون ممکن است هر آن به هر دلیلی گرفتار شوید و به‌[...] و بعدش‌[...] که منجربه[...]. حالا دیگر خود دانید. من استثنائاً در این یک مورد هیچ چیزی را تضمین نمی‌کنم.

8- اهل بخیه بودن
جامعه‌ی اغتشاش گران به افراد اهل بخیه بسیار نیاز دارد. فکر بد نکنید منظورم کسانی‌ است که بتوانند سرهای باتوم خورده توسط نیروهای مردمی را بخیه بزند. بهتر است هر کدام از شما ابتدا یک دوره‌ی بخیه زنی را پشت سر بگذارید و با گرفتن مدرک پا به عرصه‌ی اغتشاش بگذارید- هر چند امروزه روز مدرک کاغذ پاره‌ای بیش نیست- می توانم به شما تضمین بدهم که خون‌های کمتری به زمین ریخته خواهد شد.

در صورت ارائه‌ی پیشنهادات این دوره تمدید خواهد شد.
تسلیت‌نوشت‌: یکی از دوستان وبلاگ‌نویس ما پا به عرصه‌ی مطبوعات گذاشته است‌. لطفا اگر ملک قیمتی دارید و سندش آزاد است آنرا همچنان آزاد نگه دارید.

کف‌نوشت: یکی از زیباترین متن‌هایی که تا کنون خوانده‌ام را می‌توانید در اینجا ببینید. من که کف کرده‌ام مخصوصاً از قسمت اولش. حیف که نمی‌توانبد کف‌کردگی مرا ببینید.

خروس‌نوشت: داستان خروس هم اینجاست که در دوقسمت نوشته شده‌است. شاید در نظر اول طولانی باشد ولی خواننده را به دنبال خود می‌کشاند.


0 comments:

ارسال یک نظر