دوستان

۱۳۸۸ مهر ۲۵, شنبه

ما و برنج دانه بلند هندی

برنج‌های دانه بلند هندی در ابتدا مسموم و مجدداً سالم اعلام شدند.

یک الف : من تا حصول نتیجه این موضوع رو مورد پیگرد قرار می‌دم و تو سایتم هم دارم بررسیش می‌کنم . در ضمن به دانشگاه پونا (پونه یا پیونه یا هر چی که هست ) هم نامه نوشتم و در مورد سالم بودن یا نبودن برنج های دانه بلند هندی ازشون استعلام خواستم.


یک چیز : همون طور که تو بیانیه شماره 100000 هم گفتم من این موضوع رو در راستای چیز می‌دونم . این یه نوع قانون گریزیه . این برنج‌ها اصولا ً بیش از حدقانونی چیز می‌کشند و به همین خاطر باید اینا رو چیز کرد. من بهترین راهکار برای مبارزه با این قانون گریزی رو این می‌دونم که این برنج‌های دانه بلند صرف تهیه‌ی سبزی پلو بشن تا موج سبز اونا رو در بربگیره . راستی ماجراجویی دولت در عرصه‌ی بین المللی رو یادم رفت بگم.

یک change : من مستنداتی دارم که بعضی از این برنج‌ها آن قدر قد کشیدن که از اونا تو بازداشتگاه [...] برای [...] استفاده شده . البته امیدوارم این اخبار صحت نداشته باشن . من برای روشن شدن موضوع دیروز به شیر بی یال و دم و اشکم نامه‌ای نوشتم و برای بررسی موضوع بهش یه هفته فرصت دادم و فردا هم این مهلت تموم می شه.

یک بالاترین : من همین الان تمام برنج‌های هندی و ایرانی خونه‌مون رو در اعتراض به عملکرد دولت از پنجره ریختم تو کوچه ( این خبر رو داغ کنید تا همه بخونن). لطفاً منفی ندید چون خبر خیلی مهمه .


یک عمو : اعضای قدیمی سپاه با من تماس گرفتند و گفتند که با خرید برنج‌های هندی مخالف بودند . به من گفتند که به ملت بگید ما با اوناییم ولی با وجود این نیرو‌های جدید فعلا نمی تونیم مخالفت خودمون رو علنی کنیم . بعد هم خبر موثق داریم و دوستامون هم دارن روی این مسئله کار می کنند که این برنج‌ها اصولاً هندی نیستند بلکه توسط کارشناسای روسی تهیه شدن . در آخر ایشان دو انگشت دست راست خود را به صورت V بالا می‌آورند.

یک خالی بند : من دیشب تو العربیه هم گفتم که این حکومت داره ملت رو بازی می ده . این برنج‌ها برنج‌های اتمی هستند که ایران واسه سانتریفیوژاش داره تولید می کنه. دیشب احمدی نژاد یه جلسه ی خصوصی با جلیلی داشت و در همین مورد باهاش حرف زده. اینا غافلن که ملت دیگه بیدار شده و همه چی رو بهتر از اونا متوجه می شه.


یک تپل سابق : امروز با بازجوی عزیز چلوکباب خوردیم . البته بازجوی عزیز فقط کبابش رو خورد و من چون گرسنه‌م بود چلوی اون رو هم خوردم . نمی دونم چرا امروز اشتها نداشت . عجب قدی کشیده بودند برنج‌ها .


یک سلطان : به نظرم 70% برنج‌های هندی سالم هستند . اگه 40% دیگه‌شون هم سالم باشن دیگه مشکلی نداریم . من به ممدمون هم گفتم که مواظب باشه از اون 40% نخوره. در مورد قد کشیدن هم این برنجا کی باشن که جلوی ما قد علم کنند؟


یک عصبانی : ملت سرفراز و قهرمان ایران، من از همین‌جا به این برنج‌های کوتوله ی هندی که حتی اندازه‌ی برنج‌های نیم دانه‌ی ایرانی هم قد نمی کشند می گویم که ما اجازه‌ی ورود شما و نوچه‌هایتان یعنی برنج‌های کوتوله‌ی پاکستانی را به ایران نخواهیم داد.

یک آمیتاباچان : من هرگونه سمی بودن برنج‌های هندی را تکذیب کرتاهه . اگه برنج‌های هندی سمی بوداهه پس چطور همامالینی کلی برنج دانه بلند هندی خوردن کرتاهه و بعدش هم خیلی زیاد روی شیشه ها رقصیدن کرتاهه؟

یک تخته شاسی : من در اعتراض به ورود برنج‌های ِدانه بلندِ هندی ِمسموم ِ گور به گور شده تصمیم گرفتم دیگه خمیر دندون و مسواک نخرم........................................................................................................................معرفی نوشت : نوشتن یک سری روزانه رو شروع کردم که اگه دوست داشته باشید می تونید از بالای صفحه سمت چپ وارد روزانه‌ها بشید و پیگیریشون کنید.
توضیح نوشت : با کلیک روی عنوان پست (ما و برنج دانه بلند هندی)، به نظر من در مورد ماهیت این مباحث می‌رسید.
تکذیب نوشت : بدین وسیله هرگونه ارتباط خودم و پست قبلی را با تخته شدن ستون جمعه‌ی ابراهیم رها در روزنامه‌ی اعتماد تکذیب می‌نمایم.
ترانه نوشت : حالم بـــَد ِ ه حالم بـَــد ِه
شعله نوشت : یکی از عشق‌های دوران کودکی من فیلم شعله بود.
مسابقه نوشت : گویا نظر سنجی ای برای انتخاب بهترین وبلاگ‌های بانوان و کودکان در حال انجام است.
تشکر نوشت : تشکر ویژه از جناب پاشویه بابت زحماتی که تمام و کمال برای این قالب کشیدن.


0 comments:

ارسال یک نظر