دوستان

۱۳۸۸ شهریور ۲۱, شنبه

افاضات 2

- داشتم نگاهی به آمار وبلاگم می انداختم که چه کسی آمده و چه کسی رفته وآن کسی که آمده از کجا آمده و چطوری آمده و چند بارآمده و ... که در قسمت چطوری آمده به کلمات و جملات جستجو شده ای که منتج به این شده که یه عده بی گناه پایشان به وبلاگ من باز شود برخورد کردم . قدرت خدا ، دوستان روحیات طنز بالایی دارند. ببینید.

- جستجو در قسمت تصاویر گوگل : دختران آماده برای ازدواج
نکته ی جالب برای من این بود که چرا دختر آماده برای ازدواج باید در نت آمادگی خودش را برای ازدواج اعلام کند ؟ این همه مکان همسر یابی وجود دارد و مهمترین آن دانشگاه ، به حول و قوه ی الهی هم که همه ی مشتاقان با هر رتبه ای بالاخره جایی در داخل یکی از این اراضی موعود پیدا می کنند . با این اوصاف چرا نت ؟ و نکته ی جالب تر این که احتمالاً طرف فکر می کند دختر آماده ی ازدواج باید شکل خاصی داشته باشد که اقدام به جستجو در قسمت تصاویر کرده. راستنش من بعد از این موضوع شک کردم که نکند دختری که آماده ی ازدواج است تغییراتی در شکل و قیافه ش حادث می شود و ما بی خبریم و البته شما هم بیگانه نیستید که ، ترسیدم از بانو در این مورد پرس و جو کنم مبادا فکری شود که شلوارم دو تا شده است .
- دخت هلو :
البته من در این قسمت دقیق متوجه نشدم که منظورجستجوگر محترم چیست . منظورشان دختری ست که هلو می باشد ؟ و یا منظورشان دختر وزیر بهداشت سابق است ؟ بهتر بود جست و جو گر محترم در این مورد شفاف سازی می کرد. به هر حال این جستجو دو پهلو بود.
- اچس مچس بوگندو:
شما را به جان عزیزتان یعنی از راه خوشبوتری نمی شد قدم به این وبلاگ گذاشت؟ برای تنویر افکار عمومی متن کامل این شعر حماسی وپر کاربرد را برایتان می نویسم. اچس مچس بوگندو کی فیسیده افندو
- filme kore emperator badha jomonge2
بدون شرح!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- پاسپورت سنت وینسنت:
از خدا پنهان نیست از شما هم پنهان نباشد . چند وقتی ست یکی می خواهد ما را فرار مغزها کند. ما هم تو شش و بش این هستیم که فرار مغزها بشویم یا نشویم . البته پیشنهاد ایشان سنت وینسنت نبود . ولی بعد از دیدن این کلیدواژه پیش خودم گفتم نکند سنت وینسنت خبری ست و ما غافل از موضوع . لذا از کلیه ی دوستانی که می خواهند به من کمک کنند که فرار مغزها بشوم خواهش می کنم در صورت داشتن هر گونه اطلاعاتی همین جا در همین کامنت های پایین اعلام نمایند.
- محمد ف اغتشاش گر:
راستش هدف از ارائه ی این کلید واژه این بود که اگر بین دوستان فردی به اسم محمد ف وجود دارد . مراقب خودش باشد چون احتمالاً به شدت دنبال ایشان هستند تا مورد مهر نوازی قرار گیرد. از ما گفتن بود. اگر هم تا به حال نبوده اند بعد از این هستند. شما مستحضر هستید که دهان این وبلاگ فال است.
-خاطرات باحال اراذل و اوباش:
از انجایی که معنی اراذل و اوباش چند گاهی ست تغییر پیدا کرده متاسفانه باز هم پی به نیت حقیقی جناب جستجو گر نبردم. البته در هر دو حالت (معنا ی قدیم و جدید ) قاعدتا ًخاطراتشان باحال نخواهد بود.
- جستجو در قسمت تصاویر گوگل : من مامان مادرزن
می توانم تصور کنم که وقتی با چنین کلید واژه ی پرو پیمانی ، دوست عزیزم با چهره ی ابطحی و عطریان فر مواجه شد چه حالی پیدا کرد. بالاخره لطافت کجا و خشانت کجا.
و البته مقادیر متنابهی جستجو در مورد تبلیغ پوشک مای بی بی که نشان می دهد فقط خودم طرفدار مای بی بی نیستم . البته فکرتان جای بد نرود ، بی اختیاری ندارم . از تبلیغ مای بی بی خوشم می آید آن هم از نوع چیک چیک. 2- یکی می گفت : شنیده ام بعضی دوستان می خواهند نمره ی دولت را 20 بدهند . بی اختیار (با بی اختیاری اشتباه نگیرید لطفاً ) پیش خودم زمزمه کردم : تو خودت نمره ی بیستی تو مثل هیچ کسی نیستی گویا اصولاً این ترانه را ف.ر برای معجزه ی هزاره سوم سروده است. چشمانتان را ببندید و این ترانه را با این دید گوش کنید. حداقل تا پایان امروز شاداب خواهید بود [ متن کامل ترانه برای بهتر حس گرفتن :اینجا ] . 3- گاهی اوقات ( یکی ازگاهی اوقات همین چند روز اخیر است) به شدت احساس می کنم که حداقل یکی از تخته هایم کم است. حالا چرایش را شاید به همین زودی برایتان گفتم و احتمالا ً شما هم کم بودن حداقل یکی از تخته هایم را تایید خواهید کرد. ........................................................................................................................................

توضیح نوشت : راستش ترسیدم شعار بدهید : ای پنگول دروغگو ، افاضات یِکِت کو. گفتم تندی توضیح بدهم جهت روشن شدن اذهان، ترجیح دادم اسم پست یک دو سه همه بی خیال غصه را به افاضات 1 تغییر بدهم
بو نوشت : بوی بد احتمالی مربوط به کلمات بودار استفاده شده است . به خودتان شک نکنید.
ضد حال نوشت : نزدیک است که یکی از استان های سابق ایران به جام جهانی فوتبال برسد.
روزه نوشت : باید ماه رمضان در تابستان 15 روز باشد.
هوگو نوشت : زیارت قبول ، التماس دعا. نخودچی کشمش بچه ها فراموش نشود.
ابطحی نوشت : ایشان به سمت بازجوی جدید زندان اوین منصوب شدند.


0 comments:

ارسال یک نظر